منو

به زاوش خوش آمدید؛ جایی که میتوانید به کمک هنر زیبای صنایع دستی از روزمرگی های زندگی ماشینی بکاهید و روح تازه ای به زندگی خود بدمید. خانه ای بسازید پر از حس خوب زندگی.

صنایع دستی زاوش اصفهان از سال 1393 با ورود به عرصه هنر صنایع دستی، فعالیت خود را ابتدا بصورت فروش مجازی محصولات میناکاری آغاز نمود و در طی گذشت زمان افتخار دارد هم اکنون بیش از چند صد قطعه از انواع صنایع دستی شامل میناکاری، خاتم‌کاری روی مس؛ خاتم کاری روی چوب، فیروزه‌کوبی، تابلوهای مشبک قلمزنی روی مس با قاب خاتم کاری و تخته‌نرد های خاتم کاری و نقاشی را تولید و به صورت آنلاین و حضوری به فروش رساند. این مجموعه دارای مجوزاتی مثل جواز کسب، تاییدیه آدرس، اینماد یا نشان الکترونیکی سایت و نشان اعتماد از اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری استان اصفهان نیز می باشد .

یکی از دغدغه های علاقمندان به خرید صنایع دستی کیفیت و اصالت محصول خریداری شده است که ما در مجموعه صنایع دستی زاوش با کسب نشان اعتماد از اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری استان اصفهان این دغدغه شما عزیزان را برای تضمین کیفیت رفع نموده ایم که با خیال راحت خرید خود را انجام دهید.

همینطور مشکلی که از بابت خریدهای آنلاین در خرید صنایع دستی پیش می آید عدم همخوانی عکس موجود در سایت با محصول ارسالی است که ما با داشتن اینماد و همینطور امکان ارجاع کالا از این بابت هم برای جلب اعتماد شما عزیزان تلاش نموده ایم. هدف ما در زاوش ارائه خدماتی در خور و شایسته شخصیت والای مردم عزیز ایران زمین می باشد.

 

 

گواهی نامه نشان اعتماد از اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و همچنین اتحادیه صنایع دستی استان اصفهان

گواهی نشان اعتماد صنایع دستی زاوش از اداره میراث فرهنگی و گردشگری اصفهان و اتحادیه صنایع دستی اصفهان

نظر مشتریان عزیز زاوش :

جناب آقای داوودی از قم


 

 

سرکار خانم دهقان نیری از مشهد

 

نظر خانواده فاطمیان از تهران:

انبار صنایع دستی زاوش :

فروشگاه صنایع دستی زاوش: