منو

صنایع دستی اصفهان سالهای زیادیست که زبانزد کل جهان می‌باشد و این شهر در سازمان های جهانی به عنوان شهر جهانی صنایع دستی نامیده شده است. هنری که با دستان مردان و زنانی هنرمند و عاشق زیبایی خلق می‌شود.

این هنر دست ساز و ارزشمند می‌تواند به عنوان کالای زینتی(سرمایه‌ای) یا مصرفی(کابردی) مورد استفاده قرار گیرد و در انواع و اشکال مختلف ساخته و پرداخته ‌شود که در شهر اصفهان بیش از پنجاه نمونه مختلف این هنر بصورت حرفه‌ای تولید می شود.

از این رو صنایع دستی با زیرساخت فلز جایگاه ویژه‌ای بین علاقمندان به صنایع دستی پیدا کرده است.

مس، نقره، برنج و تعدادی دیگر، فلزات مورد استفاده در این صنایع است که با تلفیقی از هنرهای دستی دیگر به اشیائی ارزشمند تبدیل می‌شود.

صنایع دستی زاوش اصفهان از سال 1393 با ورود به این هنر، فعالیت خود را ابتدا بصورت فروش مجازی صنایع دستی میناکاری آغاز نمود و در طی گذشت زمان افتخار دارد هم اکنون بیش از صد قطعه از انواع صنایع دستی شامل میناکاری، مس وخاتم‌کاری، مس و فیروزه‌کوبی، تابلوهای مشبک قلمزنی روی مس با قاب خاتم کاری و تخته‌نرد های خاتم کاری و نقاشی را تولید و به صورت آنلاین و حضوری به فروش رساند. این مجموعه دارای مجوزاتی مثل جواز کسب ، تاییدیه آدرس ، اینماد یا نشان الکترونیکی سایت و نشان اعتماد از اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری استان اصفهان نیز می باشد .

یکی از دغدغه های علاقمندان به خرید صنایع دستی کیفیت  و اصالت محصول خریداری شده است که ما در مجموعه صنایع دستی زاوش با کسب نشان اعتماد از اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری استان اصفهان این دغدغه شما عزیزان را برای تضمین کیفیت رفع نموده ایم که با خیال راحت خرید خود را انجام دهید.

همینطور مشکلی که از بابت خریدهای آنلاین در خرید صنایع دستی پیش می آید همخوانی عکس موجود در سایت با محصول ارسالی است که ما با داشتن اینماد و همینطور امکان ارجاع کالا از این بابت هم برای جلب اعتماد شما عزیزان تلاش نموده ایم.