منو

خیر. تمام محصولات صنایع دستی زاوش دارای روکش پلی استر هستند که مانع اکسید شدن مس و سیاه شدنش می شود. برای اطمینان خاطر شما عزیزان به همراه تمام محصولات ، کارت ضمانت نامه ارائه می گردد که در صورت بروز مشکل امکان تعویض کالا را دارید.

بسیاری از محصولات مثل شیرینی خوی ، شکلات خوری ، آجیل خوری و ... هم جنبه تزیینی و دکوری دارند و هم امکان استفاده از آن ها در پذیرایی از عزیزانتان در جشن ها و مهمانی ها است و به اصطلاح با داشتن این محصولات زیبا با یک تیر دو نشان می زنید. البته با مراجعه به صفحه معرفی مصول قسمت مشخصات می توانید کاربری اثر را مشاهده فرمایید.

زمان ارسال سفارشات، برای داخل شهر اصفهان 24 ساعت، برای تهران 24 تا 48 ساعت و برای شهرستان های دیگر 48 تا 72 ساعت کاری می باشد. البته امکان ارسال سریع تر برای شهرستان ها هم از طریق ارسال با اتوبوس می باشد که برای این موضوع حتما باید با بخش فروش و پشتیبانی سایت هماهنگی های لازم را انجام دهید.

بله امکان پرداخت هزینه درب منزل نیز می باشد البته برای مراکز استان ها و شهرستان های بزرگ استان ها که پست خصوصی چاپار در آن ها شعبه داشته باشند و برای استفاده از این امکان حتما قبل از نهایی کردن خرید و پرداخت مبلغ سبد خرید، حتما با بخش پشتیبانی و فروش سایت هماهنگی های لازم را انجام دهید.

هزینه ارسال همه سفارشات از طریق سایت بر عهده فروشگاه می باشد و شما هیچ هزینه جهت ارسال پرداخت نخواهید کرد

زیبایی و ارزش هنر دست به تکرار پذیر نبودن آن است و از آنجایی که تمام محصولات صنایع دستی زاوش، کار و هنر دست است و کار ماشین نیست در بعضی از آن ها ، امکان اختلاف سایز ها تا 2 سانتی متر می باشد.

انتخاب هنر خاتم کاری یا فیروزه کوبی بیشتر به سلیقه شما و دکوراسیون منزلتون بستگی دارد و شما باید در زمان انتخاب حتما نسبت به علاقه شخصی که به محصولات دارید و همخوانی داشتن محصولات با رنگ مبلمان و دکوراسیون منزلتان توجه ویژه ای بکنید.

انتخاب هنر خاتم کاری یا فیروزه کوبی بیشتر به سلیقه شما و دکوراسیون منزلتون بستگی دارد و شما باید در زمان انتخاب حتما نسبت به علاقه شخصی که به محصولات دارید و همخوانی داشتن محصولات با رنگ مبلمان و دکوراسیون منزلتان توجه ویژه ای بکنید.

برای تمیز کردن این محصولات، نیاز به شستشو با آب و شوینده های خاص وجود ندارد و برای ثابت ماندن پلی استر سطح مس، نظافت با دستمال پارچه ای (ترجیحا نانو) کفایت میکند. توصیه می شود در قست مقاله های داخل وبلاگ(منوی بالا)، حتما مقاله های روش نگهداری ظروف را مطالعه بفرمایید.

مسئولیت سالم رساندن تمام محصولات بر عهده ی ما می باشد و در صورت بروز چنین اتفاقی بلافاصله مشکل را با بخش پشتیبانی و فروش در میان بگذارید در اسرع وقت به مشکل شما رسیدگی خواهد شد و محصول آسیب دیده تعویض می گردد..

به مدت 7 روز بعد از رسیدن محصولات به دست شما امکان تعویض یا ارجاع محصولات را دارید. برای استفاده از این امکان حتما با بخش پشتیبانی و فروش هماهنگی های لازم را انجام دهید. در صورت ارجاع محصولات، مبلغ آن بلافاصله پس از دریافت محصولات به حساب شما واریز می گردد.

بله در تمام ساعات شبانه روز می توانید سفارش خود را از طریق سایت ثبت نمایید.